سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨ EN

اخبار > پروژه برق رسانی به میدان دانان پایان یافت  چاپ        ارسال به دوست

پروژه برقرسانی به میدان دانان پایان یافت
پروژه برق رسانی به میدان دانان پایان یافت

در راستای افزایش تولید نفت از 12 هزار بشکه به 25 هزار بشکه در روز پروژه برق رسانی به میدان دانان تعریف شد و به اتمام رسید.

مهندس پیمان ایمانی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درباره جزییات این پروژه گفت: برق مورد نیاز میدان نفتی دانان قبلا توسط دو دستگاه دیزل ژنراتور تامین می شد و پس از تصمیم به افزایش تولید نفت ، از محل پست 33 کیلو ولت شهدای محرم چشمه خوش به طول 40 کیلومتر خطوط انتقال برق نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران: در این پروژه 140 دکل فلزی با وزن بالغ بر 650 تن ، 160 کیلومتر سیم کشی هوایی، 30 مورد سرکابل فشار قوی، یک دستگاه گنتری ( درگاه )، چهار دستگاه ترانسفورماتور و نصب و راه اندازی تابلوهای فشارقوی در مرکز تفکیک دانان و پست شهدای محرم به کار رفته است.

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در رابطه با مدت زمان و اعتبار پروژه تصریح کرد: این پروژه در حداقل زمان هشت ماه و با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد ریال به اتمام رسیده که بهره برداری از آن علاوه بر پايداري توليد موجب كاهش هزينه هاي جاري (سوخت و تعمير و نگهداري) خواهد شد.

مهندس ایمانی از تامین برق مورد نیاز فاز دوم توسعه میدان دانان و میدان دالپری خبر داد و تصریح کرد : از سیستم برقرسانی موجود برای تامین برق مورد نیاز فاز دوم میدان دانان و میدان دالپری استفاده خواهد شد.

بر اساس این گزارش :میدان نفتی دانان در استان ایلام و ازمیدانهای تحت پوشش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بشمار می‌آید، که عملیات تولید از آن توسط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب انجام مي پذيرد.


١٠:١٥ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٩٥٢    /    تعداد نمایش : ٣١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده