سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧ EN

فرهنگی


دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی ایران که الگوی برگرفته از اسلام است به دنبال اعتلای نگاه و نگرش انسان است .همت پیامبر اسلام (ص) هدایت انسان از تاریکی های جان به سوی نور و معرفت الهی است.
١٤:١٩ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

کتاب «نکته‌های ایمنی استفاده از وسایل گازسوز» از سوی شرکت گاز استان تهران همسو با اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور توسعه فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی برای سوادآموزان تدوین و منتشر شد.
١٣:٣٧ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

نشست اخلاقی معرفتی با حضور امام جمعه لواسانات, مدیرعامل نفت مرکزی, فرمانده بسیج وزارت نفت و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
١٦:٢٢ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

کتاب «شایستگی‎های کلیدی مدیران» با محوریت ارتقای قابلیت‌های مدیریتی مدیران جوان و روزآمد کردن نگرش، دانش و مهارت‌های مدیریتی در سازمان‎های صنعتی با تاکید بر صنعت نفت، گاز و پتروشیمی منتشر شد.
١٠:٣٣ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به منظور گرامیداشت یوم الله ١٣ آبان, ضمن راهپیمایی بمناسبت این روز در غرفه بسیج وزارت نفت حضور یافتند.
١٤:٠٤ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠
مهندس حاتمي در بيست و چهارمين نشست شوراي فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت اظهار داشت؛
معنویت و آموزه‌های دینی باعث آرامش، ثبات شخصیت و اطمینان قلبی انسان‌هاست و افرادی که در شرایط سخت‌کاری و دوری از خانواده قرار دارند این نیاز بیشتر به چشم می‌آید که با کسب فیض و نور معنویت شرایط سخت برای آن‌ها قابل‌تحمل می‌شود.
١٤:٥٩ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده