سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧ EN

اخبار > سامانه پاسخگویی به شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت راه‎اندازی شد  چاپ        ارسال به دوست

سامانه پاسخگویی به شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت راه‎اندازی شد

رییس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از راه اندازی سامانه دریافت شکایات خبر داد و گفت: از تمام توان و امکانات استفاده می کنیم که پاسخگویی به شکایات در کوتاه ترین زمان صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قاسم طالع با اشاره به بارگذاری لینک سامانه دریافت شکایات در سایت اصلی سازمان بهداشت و درمان گفت: با توجه به رشد فضای تکنولوژی و امکانات به روز فضای مجازی به دنبال گامی نو برای سرعت بخشیدن به پاسخگویی و رسیدگی به شکایات ارجاع شده بودیم که خوشبختانه با همکاری واحد فناوری و اطلاعات شرکت نفت و روابط عمومی سازمان این فرصت فراهم شد.

وی افزود: در راستای اهداف سازمانی واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات تمام تلاش خود را برای استفاده از اهرم های مناسب در جهت پاسخگوی به شکایات ارجاعی جمعیت تحت پوشش به کار گرفتیم.

رییس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان تصریح کرد: مخاطبان می توانند با مراجعه به لینک مورد نظر شکایات خود را ثبت و پس از دریافت کد رهگیری در کوتاه ترین زمان مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنند.

طالع با اشاره به اهمیت روند پیگیری به شکایات ارجاعی اظهار کرد: تا امروز با استفاده از تمام توان و امکانات پاسخگویی به شکایات را در حداقل زمان ممکن در دستور کار داشتیم و خوشبختانه بر اساس مستندات موجود در این روند گام های موفقی برداشتیم. در کل، هدف ما علاوه بر ارائه پاسخ مناسب و منطقی در کوتاه ترین زمان، صیانت از خواسته های همکاران و خانواده های آنهاست.

طالع با اشاره به راه اندازی سامانه پاسخگویی وزارت نفت در سال گذشته، گفت: پس از راه اندازی این سامانه، شکایات مربوطه به بهداشت و درمان صنعت نفت توسط این مجموعه یا واحد بازرسی شرکت نفت به منظور بررسی به واحد بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان ارجاع داده می شد، در ادامه پاسخ ها آماده و به واحد مربوطه بازگردانده می شد تا به دست نگارنده شکواییه برسد، این روند باعث کاهش سرعت عمل و عدم ارتباط با مخاطبین به صورت مستقیم شده بود .

وی ادامه داد: به همین دلیل درصدد این برآمدیم تا به صورت اختصاصی برای افزایش سرعت پاسخگویی و ارتباط دو سویه با مخاطبین، سامانه رسیدگی به شکایات را در سایت خود به صورت رسمی راه اندازی کنیم.

طالع افزود: هر شکواییه که از سوی مخاطبین به ما ارسال می شود، در صورت اثبات حق و کافی بودن مدارک و مستندات به سرعت در دستور کار در جهت رفع مشکل و پاسخگویی قرار می گیرد .

 


١٤:٣٧ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده