سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧ EN

اخبار > برگزاری مسابقات قرانی بصائر در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مسابقات قرانی بصائر در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

مسابقات قرآنی بصائر در ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب در رشته های قرائت ، اذان ، حفظ و مفاهیم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در این دوره از مسابقات در ستاد تهران در رشته قرائت ترتیل آقایان عباس شکاری ، مجید صدیق و علیرضا مسجدی زواره رتبه های اول تا سوم به خود اختصاص دادند. همچنین در رشته قرائت تحقیق آقایان مهدی احمدپور و جواد قدیری در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند .در رشته صحیح خوانی نفرات برتر شامل آقایان سید محمد موسوی فر ، آیت اله علیزاده و بهمن سیاح است.

براساس این گزارش : در بخش اذان آقایان داود فراهانی ، عباس حیدری و حسین صمدی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در رشته حفظ تخصصی آقای سید عباس ضیایی و حفظ عمومی آقای محمدرضا امیراحمدی حائر رتبه اول و در حفظ موضوعی آقای علیرضا شعبانعلی سوم شد.

این گزارش می افزاید : در رشته مفاهیم قرآن آقایان علی عرب خراسانی و حسین پورعظیمی به ترتیب اول و دوم شدند و آقایان حمیدرضا محمدی و فرهاد خرسند هر دو در رده سوم قرار گرفتند. در رشته مفاهیم نهج البلاغه نیز آقایان حسین شبانی ، داود آزاد مرد و وحید فردی اول تا سوم شدند.

شایان ذکر است در بخش خواهران در رشته قرائت ترتیل خانمها طاهره حسن زاده و فاطمه خنیابی هر دو در جایگاه اول قرار گرفتند و خانم فاطمه بیات رتبه سوم را به خود اخنتصاص داد. در رشته صحیح خوانی نیز خانمها مریم حیدری ، ماندانا نوروزی و افسانه محمودی نیز به ترتیب اول تا سوم شدند . در مفاهیم نهج البلاغه خانم رحیمه ابراهیمی در جایگاه نخست قرار گرفت.

ضمنا لازم به ذکر است مبنای رتبه بندی بر اساس کسب حد نصاب امتیاز صورت گرفته است.


١٥:٤١ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٨١    /    تعداد نمایش : ١٣٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده