سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨ EN

اخبار

گزارش تصویری
مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همراه جمعی از کارکنان این شرکت و همچنین کارکنان صنعت نفت در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف با رهبر معظم انقلاب که به مناسبت آغاز هفته کار و کارگر در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد حضور یافتند.
٢٣:٣٤ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به اهمیت بازرسی از تاسیسات، تغییر رویکرد بازرسی مبتنی بر زمان سرویس دهی (time-based) به پیاده سازی بازرسی بر مبنای ریسک (RBI) را امری ضروری دانست و بر فرهنگ سازی و اجرای آن تاکید کرد.
١٥:٠٥ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
مدیر بیست‎وچهارمین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت:
مدیر بیست و چهارمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به اینکه رونق تولید محور برگزاری این رویداد است، گفت: امسال برای نخستین بار به شرکت‎های دانش بنیان و فعالان ساخت داخل، سالن ویژه اختصاص داده شده است.
١٤:٢٣ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تاكيد كرد:
مهندس رامین حاتمی:شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در تلاش است با بکارگیری بانوان کارآمد و توانمند در تمامی سطوح مدیریتی و سمت های تصمیم ساز، از ظرفیت آنان در راستای تحقق اهداف توسعه ای شرکت استفاده نماید.
٢٢:١١ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

با حضور مهندس حاتمی مدیرعامل و جمعی از مدیران و روسای ستادی آیین معارفه خانم حمیدی بعنوان مشاور مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در امور زنان و تکریم خانم نوروزی برگزار شد.
١٤:٤٥ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اعلام کرد:
به دنبال بارش شدید باران طی روزهای گذشته و جاری شدن سیل در برخی از روستاهای شهرستان سرخس ، در راستای مسئولیت اجتماعی وزارت نفت، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق همگام با دیگر سازمان ها و نهادها در امر امدادرسانی به روستاهای آسیب دیده حضور داشت.
١٨:١١ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده