سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > درخشش آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران در ارزیابی وزارت نفت  چاپ        ارسال به دوست

درخشش آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران در ارزیابی وزارت نفت

تیم‌های شرکت ملی نفت ایران توانستند در ارزیابی آتش‌نشانان وزارت نفت نتایج خوبی در بین ۱۷ تیم شرکت کننده در قالب چهار گروه از چهار شرکت اصلی وزارت نفت کسب کنند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی تخصصی آتش نشانان وزارت نفت ۴ لغایت ۷ مهرماه ۹۸ در تبریز با حضور ۱۷ تیم از چهار شركت اصلی برگزار شد.

در این دوره ارزیابی آتش‌نشانان از شرکت‌های زیرمجموعه چهار شرکت اصلی وزارت نفت در ۶ بخش تخصصی سرعتی و ترکیبی مورد سنجش و پایش قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، بخش های این دوره شامل عملیات عبور از موانع (۱۰۰ متر)، عملیات امدادی و اطفای حریق (۱۰۰ * ۴ متر)، عملیات استفاده از PPE و حمل هوز آتش نشانی، بالا رفتن از نردبان طنابی نجات، عملیات آب رسانی از منبع به سیبل نشانه و عملیات تركیبی آتش نشانی و امداد و نجات بود.

بر همین اساس تیم‌های نفت و گاز پارس، پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد توانستند مقام‌های اول تا سوم این دوره ارزیابی را به‌خود اختصاص دهند.

علاوه بر شرکت نفت و گاز پارس که توانست جایگاه نخست را در این دوره به خود اختصاص دهد، سه تیم دیگر نماینده شرکت ملی نفت ایران یعنی تیم‌های معاونت امور پشتیبانی، شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی و شرکت نفت و گاز شرق به ترتیب توانستند جایگاه‌های چهارم، پنجم و هشتم را در بین ۱۷ تیم شرکت کننده به خود اختصاص دهند که حاکی از آمادگی بالای آتش نشانان شرکت ملی نفت ایران است.

اهداف برگزاری این ارزیابی انتقال دانش، مهارت و تجربیات آتش‌نشانان به یكدیگر در طول فرآیند ارزیابی، ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش‌نشانان جهت مقابله با حریق و حوادث احتمالی، افزایش شناخت، هماهنگی و هم افزایی میان آتش‌نشانان به هنگام حضور در حوادث منطقه‌ای، ارزیابی میزان آمادگی آتش نشانان با هدف شناسایی نیروهای برتر و توانمند در سطح وزارت نفت، توانمندسازی و آشنایی با برخی آیتم‌های ارزیابی مسابقات كشوری و بین‌المللی آتش‌نشانان و همچنین ارتقای انگیزه، نشاط و روحیه مودت و دوستی در میان آتش‌نشانان صنعت نفت عنوان شده است.

 


١٠:٤٨ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٣٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده