سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت انرژی شد  چاپ        ارسال به دوست

ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت انرژی شد
ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت انرژی شد

شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به منظور بهبود مستمر نظام مدیریت انرژی و تحقق اهداف مرتبط با آن در نخستین گام ، ساختمان ستاد این شرکت جهت دریافت گواهینامه سیستم مدیریت انرژی ISO 50001 انتخاب و با همکاری و مشاوره دانشگاه رازي كرمانشاه موفق به دریافت این گواهینامه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، این گواهینامه از سوی ممیز شرکت شخص ثالثIMQ ، مورد ممیزی قرارگرفت و موفق به" اثبات انطباق فرآیندها و فعالیت ها بر اساس نیازمندی های استاندارد مرجع کسب گواهی" شد. یافته های این دوره ممیزی بیانگر تعهد مدیریت ارشد و مشارکت کلیه کارکنان در بهبود مستمر نظام مدیریت انرژی و اجرای پروژه های بهبود و اقدامات اصلاحی مورد نیاز است .

بر اساس این گزارش مهندس سعید ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با تقدیر از تلاش همه کارکنان در اخذ این گواهینامه گفت: مهمترین هدف از استقرار سیستم مدیریت انرژی در ساختمان ستاد کرمانشاه مشاهده نتایج اقدامات مراقبتی در جلوگیری از هدر رفت انرژی به صورت نمونه جزئی از کل شرکت، بهینه‌سازی عملکرد انرژی ، یافتن نقاط بارز مصرف کننده‌ها، ارائه راهکارهای بهبود و شناسایی متغیرهای مؤثر بر مصرف جهت پایش مداوم عملکرد تجهیزات اصلی است.همچنین در گام بعدی استقرار سیستم مدیریت انرژی در منطقه عملیاتی نفت شهر اجرایی خواهد شد.

وی افزود : سیستم مدیریت انرژی به شرکت ها کمک می کند تا چگونگی استفاده از انواع حاملهای انرژی سازمان را مشخص کنند و روش های واقع بینانه کاهش مصرف، آلودگی ها و هزینه ها را دنبال نمایند و علاوه بر ارائه شیوه های مدیریت انرژی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تعهد سازمان به کاهش اثرات سوء زیست محیطی را نیز نشان می دهد.

 


١٦:٢٥ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٣٥١    /    تعداد نمایش : ٣٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده