سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > تکمیل ۳ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت در استان خوزستان  چاپ        ارسال به دوست

در بهمن ماه امسال محقق شد

تکمیل ۳ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت در استان خوزستان

به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، بهمن ماه امسال، ۳ پروژه مسئولیت اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان در استان خوزستان تكمیل و تحویل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز، بهمن ماه امسال سه مرکز بهداشتی و درمانی در استان خوزستان با اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال، تكمیل و به علوم پزشکی اهواز به عنوان دستگاه های بهره بردار تحویل داده است.

این پروژه های بهداشتی و درمانی، با توجه به افزایشی بودن بار مراجعات در شرایط کنونی و توجه ویژه به سلامت ساکنین و بهبود وضع مراکز بهداشتی و درمان در روستاها و شهرستان های مناطق نفتخیز اجرایی شده است که شامل کمک به تجهیز، تعمیر و بازسازی مرکز درمانی شهید چمران سوسنگرد، کمک به تجهیز، تعمیر و بازسازی مرکز درمانی بستان و کمک به تعمیر و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ام تمیر است.

بر اساس این گزارش، مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آبرسانی، برق‌رسانی، خدماتی و... را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد.

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران نیز پیش از این از تصویب و ابلاغ اجرای بیش از ۷۰۰ پروژه مسئولیت اجتماعی در هیات مدیره این شرکت در قالب طرح های آموزشی، ورزشی، عمرانی، آبرسانی و‌...در راستای توسعه پایدار استان های ذینفع در سال ۱۴۰۰ خبر داده بود

 


١١:٣٢ - يکشنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده