سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > تقدیر مشاور فرهنگی وزیر نفت از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر مشاور فرهنگی وزیر نفت از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
در راستای توسعه فرهنگ زندگی صورت گرفت؛

تقدیر مشاور فرهنگی وزیر نفت از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

مشاور فرهنگی وزیر نفت و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران در پیامی به مهندس محمدی از اقدامات شرکت بهره برداری نفت وگاز شرق در راستای آگاهی بخشی و توسعه فرهنگ زندگی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ در متن پیام دکتر مجیدی مشاور فرهنگی وزیر نفت و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران خطاب به مهندس محمدی آمده است: از تلاش ها و پیگیری های مجدانه حضرتعالی و همکاران محترم شورای فرهنگی آن شرکت در توسعه فرهنگ زندگی که در قالب لوح فشرده طعم زندگی تهیه شده تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزون شما را از درگاه حق مسئلت دارم.

دکتر مجیدی همچنین با اشاره به روزهای کرونایی و لزوم آگاهی بخشی به خانواده ها افزود: توجه به خانواده ها و رفع نیازهای مختلف ایشان بخصوص در حوزه سلامت و فرهنگ یک ضرورت حیاتی است و بهره گیری از توان کارشناسان دینی در تهیه این مجموعه ارزشمند و پخش آن از صداوسیمای استان خراسان ارزش این فعالیت فرهنگی را دوچندان کرده است.

شایان ذکر است؛ مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز در پیامی جداگانه از اقدام ارزنده فرهنگی شرکت بهره بردرای نفت و گاز شرق تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است؛ لوح فشرده طعم زندگی با هدف توسعه فرهنگ زندگی و با همکاری قرارگاه فرهنگی شرق کشور در بین کارکنان بهره برداری نفت و گاز شرق و خانواده های آنان توزیع شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق از شرکت های تابع نفت مناطق مرکزی ایران است که وظیفه تامین و تولید گاز مصرفی استان های شمالی و شمال شرق کشور را عهده دار می باشد.

 

 


١٥:١٩ - سه شنبه ٧ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٨٨٠    /    تعداد نمایش : ١٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده