سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار > تولید زودهنگام از میدان نفتی خشت در نیمه اول سال ۱۴۰۰ عملیاتی می شود  چاپ        ارسال به دوست

حاتمی، مدیرعامل نفت مرکزی
تولید زودهنگام از میدان نفتی خشت در نیمه اول سال ۱۴۰۰ عملیاتی می شود

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در حاشیه بازدید از روند پیشرفت پروژه راه‌اندازی میدان نفتی خشت از تولید زودهنگام این میدان نفتی در نیمه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی،مهندس رامین حاتمی، گفت: تولید زود هنگام از این میدان با راه‌اندازی سه حلقه چاه در نیمه اول سال آینده عملیاتی می شود و نفت تولیدی این میان به وسیله خط لوله ۱۰ اینچ به طول ۱۷ کیلومتر به مرکز بهره‌برداری نرکسی ارسال می شود.

وی، افزود: این‌میدان‌نفتی، نیمه دوم سال ۱۴۰۰ با پنج حلقه چاه و تولید ۲۰ هزار بشکه به طور کامل وارد چرخه تولید نفت و گاز کشور وارد می شود.

به منظور بررسی روند پیشرفت پروژه تولید زودهنگام از میدان نفتی خشت،صبح امروز ( شنبه دوم اسفند ماه) فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، فرخ علیخانی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، جمعی از مسئولان شهرستان کازرون و مدیرعامل شرکتOEID به عنوان پیمانکار پروژه، از محل احداث تاسیسات سطح الارضی و چاههای این میدان نفتی بازدید و جهت اجرای به موقع پروژه تبادل نظر کردند.

میدان نفتی خشت یکی از میدان های نفتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که در ۱۸۰ کیلومتری شهر شیراز و در حوزه جغرافیایی شهرستان کازرون قرار دارد و عملیات بهره‌برداری آن پس از راه اندازی به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی واگذار می شود.

 


٢٣:١٣ - شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٢٤٠    /    تعداد نمایش : ١٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده