سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > مانور آموزشی کنترل شرایط اضطراری چاه در نفت و گاز غرب برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

مانور آموزشی کنترل شرایط اضطراری چاه در نفت و گاز غرب برگزار شد
باهدف جلوگیری از حوادث غیر مترقبه و بحرانهای زیست محیطی؛

مانور آموزشی کنترل شرایط اضطراری چاه در نفت و گاز غرب برگزار شد

مانور آموزشی کنترل شرایط اضطراری چاه با هدف جلوگیری از حوادث غیر قابل پیش بینی، نشت نفت به محیط پیرامونی تاسیسات و بحرانهای زیست محیطی طی دو روز با مشارکت نیروهای حراست چاههای سرکان مالکوه در محل چاه شماره یک این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس نادرفتاحی رئیس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سیل ویرانگر سال گذشته که منجر به قطع راههای ارتباطی بین واحد بهره برداری و چاههای جریانی و تخریب زیر ساختهای عمومی که منجر به عدم دسترسی به چاههای فعال شد،این اداره با همکاری واحدهای مستقر در ستاد و مناطق عملیاتی اقدام به برگزاری دوره آموزشی برای نیروهای حراست در منطقه عملیاتی سرکان/مالکوه نمود.

وی افزود: با توجه به موقعيت چاهها و صعب العبور بودن مسير ها، نیروهای حراست به صورت دائم بر روی چاههای توليدي مستقر هستند تا در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه از جمله سیل،زلزله ... و پيامد هاي ناشي از آن نظير تخريب پل ها و راههاي دسترسي بتوانند در سریعترين زمان ممكن از طريق آموزش هاي دريافتي مطابق دستوالعمل تدوين شده نسبت به قطع جریان نفت از طريق بستن شیرهای چاه اقدام نمایند و مانع ازحوادث احتمالی و خطرناک ناشی از نشت نفت به محیط اطراف شوند.

 


١١:٠٩ - پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٢٦٥    /    تعداد نمایش : ١٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده