سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > برگزاری دو مانور شناسایی و پیشگیری از ویروس کرونا درمنطقه عملیاتی پارسیان  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دو مانور شناسایی و پیشگیری از ویروس کرونا درمنطقه عملیاتی پارسیان
برگزاری دو مانور شناسایی و پیشگیری از ویروس کرونا درمنطقه عملیاتی پارسیان

در راستای افزایش آمادگی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و اقدام به موقع در برابر این بیماری، دو مانور واکنش سریع در منطقه عملیاتی پارسیان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از منطقه عملیاتی پارسیان در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس این منطقه عملیاتی گفت: به منظور سنجش آمادگی کارکنان و هماهنگی واحد ها در شرایط اضطراری مقابله با کرونا، مانور مقابله با ویروس کرونا طبق استانداردهای بهداشتی و در شرایط کاملاً ایمن در دو ناحیه گازی ایثار و تابناک منطقه عملیاتی پارسیان برگزار شد.

محمد نجفی افزود؛ این مانورها با مشارکت تیم‌هایی از ادارات اچ‌اس‌یی، حراست، پشتیبانی، درمانگاه، مخابرات، روابط‌ عمومی و سرپرستان نواحی و بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده، برگزار شد.

وی ادامه داد: در مانور اجرا شده در ناحیه ایثار، با شناسایی یک مورد مشکوک به کرونا در عملیات تب سنجی حراست، با اطلاع‌رسانی به درمانگاه و HSE، فرد مشکوک به درمانگاه اعزام شد و اقدامات مراقبتی اولیه بر اساس دستورعمل‌های بهداشتی بر روی وی انجام شد و در ادامه برای تکمیل معاینات توسط آمبولانس ویژه حمل بیماران کرونایی به بیمارستان خنج اعزام شد.

نجفی، افزود: همزمان با توجه به احتمال آلوده بودن همراهان بیمار، این افراد بعد از معاینه و تب سنجی با رعایت تدابیر بهداشتی به اتاق قرنطینه هدایت شدند و سپس تیم عملیاتی واحد اچ‌اس‌یی، محل کار و استراحت و همچنین محوطه ورودی کمپ و محل های تردد فرد مشکوک به کرونا را ضد عفونی و گند زدایی کرد.

وی، افزود: در مانور ناحیه تابناک نیز پس از تماس تلفنی یکی از پرسنل واحد تدارکات کالا با درمانگاه مبنی بر نامساعد بودن اوضاع جسمانی یکی از پرسنل، اقدامات مشابه مانور ناحیه ایثار انجام شد و فرد مشکوک به بیمارستان لامرد اعزام شد.

رئیس منطقه عملیاتی پارسیان با اشاره به ضرورت آمادگی کامل جهت مقابله با این بیماری با توصیه بر رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی به کارکنان تأکید کرد همکاری لازم را با کارگروه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در منطقه داشته باشند.

منطقه عملیاتی پارسیان شامل چهار میدان فعال عملیاتی تابناک، هما، شانول و وراوی است که در جنوب استان فارس و در مجاورت شهرستان‌های لامرد ، مهر ، خنج و پارسیان قرار دارد و خوراک مورد نیاز پالایشگاه گاز پارسیان را تأمین می کند.

 


١٠:٢٣ - پنج شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٧٦١    /    تعداد نمایش : ٩٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده