سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری در فصل زمستان آماده شد  چاپ        ارسال به دوست

تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری در فصل زمستان آماده شد
تضمين خوراك پالايشگاه فجر جم؛

تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری در فصل زمستان آماده شد

با تلاش کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تعمیرات اساسی سالیانه خطوط لوله و تأسیسات گازی منطقه عملیاتی نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در فصل زمستان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از منطقه عملیاتی نار و کنگان، رئیس این منطقه عملیاتی، گفت: عملیات تعمیرات دوره‌ای خطوط لوله ۴۲ و ۴۸ اینچ انتقال گاز و مراکز تفکیک سه‌گانه ناحیه کنگان طی مدت سی روزبه پایان رسید.

مهندس جابر چرومی‌زاده، با اشاره به اینکه تعمیرات سال جاری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به‌صورت حداقلی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام شد، افزود: در تعمیرات اساسی سال جاری درمجموع ۸۹۰ متر از خطوط لوله انتقال گاز منطقه عملیاتی نار و کنگان به پالایشگاه فجر جم در ۱۵ مقطع تحت تعمیر اساسی قرار گرفت.

وی، در ادامه گفت: این تعمیرات طبق استانداردهای صنعت نفت و با تلاش کارکنان ادارات تعمیرات خطوط لوله و با نظارت و همکاری اچ‌ اس اي، بازرسی و حفاظت فنی، عملیات بهره‌برداری، خدمات پشتیبانی و حراست بدون هیچ حادثه‌ای انجام و پس از هوازدائی و فشار افزایی در مدار تولید قرار گرفت.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی پنج‌گانه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در استان بوشهر قرار دارد و خوراک پالایشگاه گاز فجر جم را تأمین می‌کند.

 

 


٠٩:١٠ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٠٣٢    /    تعداد نمایش : ٥٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده