سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > برگزاری مانور آمادگی در شرایط اضطراری و زلزله در مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور آمادگی در شرایط اضطراری و زلزله در مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی

با هدف سنجش آمادگی کارکنان و ماشین آلات و تجهیزات امداد و نجات، مانور جلوگیری از نشت گاز و اطفاء حریق تجهیزات چاه در منطقه عملیاتی آغار و دالان و مانور آمادگی مقابله با زلزله در منطقه عملیاتی نار و کنگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، مانور اطفاء حریق و جلوگیری از نشت گاز در یکی از چاه‌های ناحیه دالان با هدف سنجش و ارتقاء عملکرد و آمادگی کلیه کارکنان و ایجاد هماهنگی بیشتر میان مدیریت‌های مختلف در سطح منطقه و مانور مقابله با زلزله به منظور سنجش توان عملیاتی گروه های واکنش سریع و آمادگی هر چه بیشتر کلیه کارکنان در برابر شرایط اضطراری و مقابله با زلزله برگزار شد.

بر اساس این گزارش مانورهای یاد شده با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و با حضور کارکنان ادارات مختلف این دو منطقه و نیروهای آتش نشانی و امداد رسانی و اطفاء حریق آمادگی صورت گرفت. همچنین تعیین نقاط ضعف و برطرف نمودن آنها، تست عملکرد تجهیزات و ابزار امداد و نجات از دیگر اهداف برگزاری این مانورها بود .

این گزارش می افزاید منطقه عملیاتی آغار و دالان در حوزه جغرافیایی شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین و منطقه عملیاتی نار و کنگان در حوزه جغرافیایی شهرستان های جم و کنگان دو منطقه از مناطق عملیاتی پنجگانه شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در استان فارس و بوشهر است.

 

 

 


٠٩:١١ - دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٢٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده