سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > کمک های غیرنقدی نفت و گاز زاگرس جنوبی به زلزله زدگان سی سخت توزیع شد+تصویر  چاپ        ارسال به دوست

کمک های غیرنقدی نفت و گاز زاگرس جنوبی به زلزله زدگان سی سخت توزیع شد
کمک های غیرنقدی نفت و گاز زاگرس جنوبی به زلزله زدگان سی سخت توزیع شد+تصویر

در اقدامی خداپسندانه، کمک های غیرنقدی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با استفاده از سه دستگاه خودرو به شهر سی سخت ارسال و میان زلزله زدگان این شهر توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این شرکت، گفت: کمک های غیر نقدی این شرکت شامل ۲۲۵ تخته پتو میان زلزله زدگان این شهر توزیع شد.

مهندس سید محمود میرباقری، افزود: این اقلام با استفاده از سه دستگاه خودرو از شیراز راهی شهرستان سی سخت شد و پس از جلسه و هماهنگی با فرماندار و فرمانده سپاه این شهرستان، میان زلزله زدگان توزیع شد.

وی، گفت: همچنین بسیجیان این شرکت پس از توزیع اقلام به مدت دو روز در این منطقه حضور داشتند و در نصب چادرهای زلزله زدگان نیز مشارکت داشتند.
میرباقری، یادآور شد: کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی پیش از این نیز در کمک رسانی به سیل زدگان و زلزله زدگان سایر مناطق کشور و همچنین خانواده های آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا نیز مشارکت فعال داشته است.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مرکزیت شهر شیراز، از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 

 

 


١٦:٠٤ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٢٦٩    /    تعداد نمایش : ٥٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده