سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

فرهنگی

همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در راستای کمک های مومنانه تعداد 808 قلم بسته کمک معیشتی در بین قشرهای آسیب دیده جوامع و همجوار با مناطق عملیاتی تحت پوشش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران توزیع شد.
١٦:١٦ - سه شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جمعی از مدیران ارشد ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همراه مدیران ارشد صنعت نفت با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
١٤:١٨ - چهارشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

سرپرست پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اهم فعالیت های فرهنگی این پایگاه را به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشریح کرد.
١٠:٥٨ - سه شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی در پیامی دهه مبارک فجر را نماد خودباوری ملت آزاده ای برشمرد که به رهبری امام خمینی (ره) توانست دیوارهای بلند ظلم و جور زمانه را در هم بکوبد و مسیر جدیدی در تمدن و تاریخ این سرزمین اهورایی به تصویر بکشد.
٠٨:١١ - يکشنبه ١٢ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در مراسم نخستین سالگرد شهادت سردارشهید سلیمانی تاکید شد ؛
در مراسم نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی ، که با حضور جمعی از بسیجیان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و مدیران و مسولان محلی شهرستان دهلران برگزار شد ، بر تداوم مقتدرانه راه سردار سلیمانی در مبارزه با زورگویان و استکبار جهانی تاکید شد.
١٤:٥٤ - يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی؛
پروژه زیباسازی و مبلمان شهری شهرک های نفت شهرستان سرخس با هدف زیباسازی و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، امام جمعه و جمعی از مدیران این شهرستان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی آغاز شد.
٢١:٣٩ - چهارشنبه ٣ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده