سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩ EN

فرهنگی

وزیر نفت در جمع فرماندهان بسیج:
وزیر نفت با بیان اینکه هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران با فداکاری مدیران و کارکنان صنعت نفت، محقق نشده است و نخواهد شد، گفت: شهادت می‌دهم همکاران فعال در این بخش‌ها با همان روحیه فداکاری رزمندگان دوران جنگ تحمیلی کار می‌کنند.
٢٠:١١ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

سردار سنایی راد مسئول بازرسی و سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با حضور در جمع بسیجیان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس از عزم جدی نظام برای مواجه با مفسدان اقتصادی و رفع مشکلات اقتصادی با دیپلماسی فعال اقتصادی خبر داد.
١٥:١١ - يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
روایتی از روزهای دفاع مقدس
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، گردهمایی رده های مختلف سازمان بسیج و بسیجیان وزارتخانه ها و ادارات روز چهارشبنه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مجموعه ١٢ هزار نفری آزادی برگزار شد .
١٣:٤١ - شنبه ٦ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس دفاع جانانه ملت شریف ایران به تاسی از سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) را سند زرین فداکاری و پاسداشت از آرمان های انقلاب و دفاع از کیان و مرز ایران اسلامی برشمرد.
٢٠:٠٢ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مراسم مرثیه خوانی و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در هشتمین روز از ماه محرم با حضور پرشور کارکنان صنعت نفت برگزار شد.
١٤:٢٣ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مسئول دفتر پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به عنوان کارمند نمونه بسیجی استان فارس در هفته دولت معرفی شد.
٠٩:٥٩ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده