سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

ورزشی

گزارش تصویری
ششمین دوره آکادمی ورزشی فرزندان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به صورت دو روز در هفته و به تفکیک برای فرزندان دختر و پسر در نه رشته ورزشی بدمینتون ، شطرنج ، شنا ، پینگ پنگ ، سنگ نوردی و اسکیت در حال برگزاری است.
١٧:٥٣ - سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

ششمین دوره آکادمی ورزشی فرزندان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور 80 نفر از پسران و دختران در نه رشته ورزشی بدمینتون ، شطرنج ، شنا ، پینگ پنگ ، سنگ نوردی و اسکیت در رده سنی هشت تا 14 سال در فصل تابستان در حال برگزاری است.
١٧:٢١ - سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی، مسابقات فوتسال شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مشهد مقدس برگزار گردید
١١:٣٧ - سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

فرزند یکی از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با حضور در مسابقات بین المللی کشتی فرنگی در کشور ارمنستان در وزن 84 کیلوگرم ، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
١٣:٢٣ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

نخستين دوره مسابقات ورزشي با حضور هفت تيم از شركت هاي تابعه وزارت نفت واقع در استان خراسان و به ميزباني مشهد مقدس به مدت شش ماه به پايان رسيد.
١٥:٤٢ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

تیم آتش نشانان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به نمايندگي شركت نفت مناطق مركزي ايران در سومین المپیاد تخصصی ورزشی آتش نشانان شرکت ملی نفت ایران ،رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.
١٣:٣٠ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده