سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار


به منظور غربالگری و کمک به پیشگیری از انتشار ویروس کرونا, تکمیل مشخصات فردی در سامانه غربالگری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در هر 14 روز یکبار الزامی است.
١٦:٠٩ - چهارشنبه ٧ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
اعلام برنامه‌های وزارت نفت در سال جهش تولید
وزیر نفت با اشاره به مهمترین برنامه‌های کاری وزارت نفت در سال جهش تولید، گفت: همه باید در شرایط سخت فعلی با تعامل و روحیه جهادی در مسیر رفع مشکلات مردم و توسعه کشور قدم برداریم؛ اکنون زمان درگیری و پرداختن به مسائل حاشیه‌ای نیست.
١٠:٠٦ - سه شنبه ٦ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت سوم خرداد, سالروز آزاد سازی خرمشهر پیشاپیش حلول ماه شوال و طلوع عید سعید فطر را تبریک گفت.
١٠:٠١ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بیش از ۳۰ درصد نیاز گاز مصرفی کشور را در ماه‌های سرد سال ۹۸ برطرف کرد و با افزایش ۴۳ درصدی بازتولید گاز از مخزن شوریجه دی و ۱۷ درصدی بازتولید گاز از مخزن سراجه قم نسبت به سال ۹۷، در روند تأمین گاز کشور نقشی بسزا ایفا کرد.
٠٩:٤٠ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
به مناسبت روز بهره وری و بهینه سازی مصرف؛
در راستاي اجراي قانون اصلاح الگوي مصرف انرژي مصوب سال 1389 به عنوان مهم‌ترين سند بالادستي كشور در حوزه مديريت انرژي و همچنين دستورالعمل ابلاغي وزير نفت در این خصوص، جهت ايجاد تيم مديريت انرژي و استقرار سيستم مميزي و مديريت انرژي در شركت نفت مناطق مركزي ايران طی دو فاز در دستور كار قرار گرفت.
١٤:١٧ - پنج شنبه ١ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در اولین جلسه کمیته تخصصی پژوهش و توسعه در سال 1399 از موافقت مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جهت اجرای سه پروژه پژوهشی اولویت دار در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خبر داد.
١٥:٢٥ - چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده