سال جهش تولید گرامی باد
جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩ EN

اخبار


در آیین اختتامیه همایش CSR صنعت نفت، شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به کسب عنوان برتر و دریافت سپاسنامه به همراه تندیس طلایی، بخاطر اقدامات شاخص و شایسته این شرکت در قبال جوامع عشایری و روستایی و همزیستی ایل راه و نفت راه شد.
١٨:٣١ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
درمراسم افتتاحیه پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت
در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت دبیر کمیته CSRشرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب به عنوان یکی از سه شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به ارائه گزارش پایداری در حوزه مسئولیت های اجتماعی پرداخت.
٠٨:٥٧ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با حضورمدیرعامل، هیات مدیره، رؤسا و سرپرستان واحدهای ستادی شرکت بهره‌برداری نفت وگازغرب ازگزارش پایداری شرکت رونمایی شد.
٠٨:١١ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مدیرعامل جدید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در اولین نشست هم اندیشی با اعضاء هیات مدیره، مدیران و رؤسای ستادی این شرکت، گفت: بهره گیری از تفکر و خرد جمعی و شفافیت در ارتباطات درون و برون سازمانی معیار تصمیم سازی‌های آینده در این شرکت است.
١٨:٢٦ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مشاور اجتماعی وزیر نفت گفت: درخت مسئولیت اجتماعی نفت با حمایت‌های مقام عالی وزارت نفت به بار نشسته است و در این مسیر همه تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت تا در اصول بنیادین مسئولیت اجتماعی، ارزش‌های اخلاقی سازمان نمود عینی‌تری پیدا کند.
١٤:١١ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
درکار گروه مقابل با بیماری کرونا؛
جلسه کار گروه مقابله با بیماری کرونا به منظور بررسی مصوبات قبلی این کارگروه و اقدامات لازم برای حفظ شرایط کاهش شیوع بیماری کرونا تشکیل شد.
١٣:٥١ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده