سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
يکشنبه ٠٢ آبان ١٤٠٠ EN

اخبار

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت:
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از برنامه‌ریزی برای احیای ۱۰ هزار سمت سازمانی حذف‌شده در سطح صنعت نفت خبر داد و گفت: عمده اقدام‌های زیربنایی به این منظور انجام شده و احیای این سمت‌ها در شرف نهایی شدن است.
١١:٣٨ - يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

وزیر نفت در احکام جداگانه ای علیرضا ضیغمی را به‌عنوان «مشاور وزیر در امور محوله از جمله نظارت بر فروش اموال و دارایی‌های بابک زنجانی» و محمدجواد باوند را به‌عنوان «دستیار وزیر در امور فروش نفت، میعانات گازی و فرآورده‌ها و نظارت بر شرکت نیکو» منصوب کرد.
١٣:٣٨ - شنبه ١٠ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

"مهدی کریمی" کارمند مدیریت امور مالی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی موفق به چاپ یک جلد کتاب شعر با عنوان " سر به ماه" شد.
١٣:٣١ - شنبه ١٠ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
وزیر نفت در گچساران:
وزیر نفت اعلام کرد که یکی از برنامه‌های اصلی وزارت نفت دولت سیزدهم تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و سنواتی است که از سال ۱۳۹۰ آغاز شده و ممکن است بعضی از آنها اکنون صرفه اقتصادی یا ضرورت نداشته باشند از این رو باید غربالگری شوند.
١٤:٥٤ - جمعه ٩ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
باهدف تامين پايدار گاز غرب كشور؛
تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار با هدف افزایش ضریب اطمینان تجهیزات فرآیندی، صیانت از سرمایه‌های ملی، حفظ توان تولید گاز غرب کشور در زمستان طي مدت زمان کمتر از یک ماه با موفقیت پایان یافت.
٠٨:٠٠ - پنج شنبه ٨ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
با حکم وزیر نفت
وزیر نفت در حکمی، عبدالحسین بیات را به‌عنوان عضو اصلی و رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت منصوب کرد.
١٥:٠١ - چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده