سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
يکشنبه ٠٢ آبان ١٤٠٠ EN

اخبار

با حضور مدیرعامل بهداشت و درمان صنعت نفت
مسائل بهداشتی و درمان کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با حضور دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در فراشبند، مورد پایش و بررسی قرار گرفت.
١٣:٥٣ - چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
طی شش ماه نخست سال جاری در قالب احداث محل چاه، نصب تسهیلات سرچاهی و احداث خطوط لوله
مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از اتمام هفت پروژه در قالب احداث محل چاه و نصب تسهیلات سرچاهی و احداث خطوط لوله جریانی به ارزش 778 میلیارد ریال و پنج میلیون یورو اعتبار ارزی خبر داد.
٠٩:٤٧ - چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی هفتم مهرماه را سند پر افتخار پایمردی آتشنشانان غیور صنعت نفت برشمرد که با ایثارگری خود در صیانت از عرصه تولید و اقتصاد کشور حماسه ای مانگار را رقم زدند.
٢٠:٤٤ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

گروه کوهنوردی بسیج پایگاه رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به قله 2445 متری فرخشاد واقع در ارتفاعات کرمانشاه صعود کردند.
١٠:٤٥ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

وزیر نفت در پیامی با تبریک روز آتش‌نشان نوشت: امروز صنعت نفت کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند انضباط عملیاتی است و باید جایگاه واقعی قوانین، ضوابط و استانداردها و تعهد همگانی به رعایت آن در همه سطوح سازمانی به این صنعت بازگردد.
٠٩:١١ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
وعده‌های وزیر نفت بازخوانی شد
استان ایلام دربردارنده نزدیک به ۳ درصد از ذخایر نفتی و ۱۱ درصد از ذخایر گازی کشور است و تاکنون میدان‌های نفتی و گازی متعدد مشترک و غیرمشترکی از جمله دهلران، چنگوله، آبان، آذر، چشمه‌خوش، پایدار، پایدار غرب، دانان، دالپری، باباگیر، بانکول و دلاوران در آن اکتشاف شده‌اند.
١١:٢٧ - دوشنبه ٥ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده