سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار تصویری

در راستای تعهد به انجام مسئولیت های اجتماعی؛
تعداد 151 نفر از کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و به منظور تامین نیاز بانک خون استان فارس، ۶۸ هزار سی سی از خون خود را به نیازمندان اهدا نمودند.
١٥:٢٣ - شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

با آغاز سال 1400 خورشیدی کارکنان تلاشگر و خستگی ناپذیر شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق عملیاتی همراه با دیگر همکاران خود در صنعت معظم نفت و گاز ضمن خدمت رسانی در جهت تحقق تولید نوروز باستانی را گرامی داشتند.
١١:٣١ - شنبه ٧ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
در راستاي تحقق گام دوم انقلاب؛
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، درآیین تودیع و معارفه سه نفر از مدیران و روسای این شرکت بر لزوم همکاری و همدلی کارکنان شركت در راستای اعتلای صنعت نفت و كشوردر گام دوم انقلاب تاکید کرد.
١٢:٤٩ - چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست( HSE ) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از کاشت ۳۱۰۰ اصله نهال و گسترش فضای سبز این شرکت به ۱۶۱ هکتار خبر داد.
١٣:٥٩ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

در اقدامی خداپسندانه، کمک های غیرنقدی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با استفاده از سه دستگاه خودرو به شهر سی سخت ارسال و میان زلزله زدگان این شهر توزیع شد.
١٦:٠٤ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

همزمان با هفته منابع طبیعی و گرامیداشت روز درختکاری، یکصد اصله نهال با هدف توسعه فضای سبز و اهتمام به امر پسندیده درختکاری در منطقه عملیاتی سراجه قم کاشته شد.
١٥:٣٢ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده