سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار تصویری

در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی صورت گرفت؛
در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور بسیجیان پایگاههای مقاومت بسیج رهروان ولایت و شهید کشوری رزمایش خدمت رسانی به عشایر مرزنشین (مرزدار) استان ایلام به منظور مقابله با بیماری کرونا در دستور کار قرار گرفت.
٠٧:٣٤ - چهارشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با هدف سنجش آمادگی کارکنان و ماشین آلات و تجهیزات امداد و نجات، مانور جلوگیری از نشت گاز و اطفاء حریق تجهیزات چاه در منطقه عملیاتی آغار و دالان و مانور آمادگی مقابله با زلزله در منطقه عملیاتی نار و کنگان برگزار شد.
٠٩:١١ - دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

گزارش تصویری دومین روز از برپایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران و حضور شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این رویداد
١٢:٤٣ - يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، ضمن حضور در آیین افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در روز نخست این رویداد، از غرفه تعدادی از فعالان صنعت نفت بازدید کرد.
١٧:٤٩ - جمعه ٣ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با حضور مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مراسم معارفه فرشید خیبری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و تکریم سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل سابق این شرکت بهره بردار برگزار شد.
١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با حضور مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مراسم معارفه سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و تکریم حمید ایزدی مدیرعامل سابق این شرکت بهره بردار برگزار شد.
١٤:١٢ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده