سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار تصویری


رئیس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب از آغاز طرح شهید قاسم سلیمانی (طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا به شیوه محل محور) در این شرکت خبر داد :
١٢:٤٥ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

دکتر قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تاسیسات گازی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی آغار و دالان بازدید کردند.
١٩:٥٣ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در مراسم نخستین سالگرد شهادت سردارشهید سلیمانی تاکید شد ؛
در مراسم نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی ، که با حضور جمعی از بسیجیان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و مدیران و مسولان محلی شهرستان دهلران برگزار شد ، بر تداوم مقتدرانه راه سردار سلیمانی در مبارزه با زورگویان و استکبار جهانی تاکید شد.
١٤:٥٤ - يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
مهندس کاظمی معاون مدیرعامل در عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب خبر داد؛
با همت و تلاش کارکنان مناطق عملیاتی چشمه خوش/ دهلران/ سركان و همکاری متخصصان و مهندسان واحد تعمیرات اساسی ستاد بهره برداری نفت و گاز غرب يكي از مهمترين عمليات های تعمیراتی این شرکت با هدف استمرار تولید نفت با موفقیت پایان یافت.
١٠:٥١ - چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی؛
پروژه زیباسازی و مبلمان شهری شهرک های نفت شهرستان سرخس با هدف زیباسازی و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، امام جمعه و جمعی از مدیران این شهرستان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی آغاز شد.
٢١:٣٩ - چهارشنبه ٣ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جلسه شوراي پژوهش اي شركت كه با تقدیر از پژوهشگران برتر شرکت در ستاد و شرکت‌های تابعه همراه بود، رمز موفقیت و توسعه هر کشوری را بر بنیان پژوهش، تحقیقات علمی و همکاری صنعت، دانشگاه و مراكز علمي عنوان کرد.
١٥:٥١ - سه شنبه ٢ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده