سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار تصویری


در راستای تداوم خدمت رسانی به مناطق محروم و عمل به مسئولیت های اجتماعی و با هدف مبارزه با بیماری کرونا، عملیات تب سنجی و توزیع ماسک در روستاهای اطراف منطقه عملیاتی چشمه خوش انجام شد.
١٣:١٥ - شنبه ٢٩ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج؛
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قدس از راه اندازی گروه های جهادی با عنوان پویش سلیمانی ها به منظور خدمترسانی و محرومیت زدایی از روستاهای مجاور منطقه عملیاتی خانگیران خبر داد.
١٣:٥٦ - سه شنبه ١٨ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
با هدف مبارزه با بیماری کرونا صورت گرفت
در راستای تداوم خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاهای کمتر برخوردار و با هدف مبارزه با بیماری کرونا، عملیات گندزدایی و ضدعفونی منازل، معابر و ورودی روستاهای مجاور منطقه عملیاتی نفت شهر انجام شد.
١٦:٢٢ - شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای مسئولیت اجتماعی و گرامیداشت هفته بسیج
در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و در جهت مقابله با ویروس کرونا، با همکاری و همراهی اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) و پایگاه بسیج رهروان ولایت طرح توزیع ماسک، تب سنجی، ضدعفونی و گندزدایی روستای گنجوان انجام شد.
٠٧:١٥ - شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای مشارکت در پویش اهدای خون؛
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با همت بسیجیان سرافراز و کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جمعی از كاركنان شركت نفت مناطق مركزي ايران با نیت نذر خون با حضور در سازمان انتقال خون بخشی از خون خود را به نيازمندان هديه كردند.
١٢:٥٩ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
درکارگروه مقابله با کرونا شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مطرح شد؛
جلسه کارگروه مقابله با بیماری کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در راستای توجه و اهتمام بیشتر بر لزوم رعایت مقررات و شیوه نامه های اجرایی ستاد ملی مبارزه با ویروس کووید ۱۹ و دستورالعمل های ابلاغی وزارت نفت تشکیل شد.
١٤:٥٨ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده